Dotacje dla bezrobotnych

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, należy wejść na stronę http://www.kierownik.edu.pl/kursy, a następnie odnaleźć i kliknąć właściwy kurs. Po wejściu w szkolenie trzeba kliknąć ikonkę z napisem "Zapisz się" i wypełnić formularz rejestracyjny. Do 5 minut po dokonaniu rejestracji drogą mailową oraz SMS zostanie wysłany login i hasło użytkownika (w przypadku, kiedy mail lub/i SMS nie doszedł, prosimy o kontakt z obsługą klienta pod nr infolinii: 22 602 01 22). Przy pomocy otrzymanych danych należy zalogować się na swoje indywidualne konto. W przypadku płatności zrealizowanej przelewem internetowym system w ciągu kilku minut wykryje transakcję i aktywuje kurs. Jeśli natomiast opłata nastąpiła przelewem tradycyjnym (dane do przelewu dostępne są poniżej), w urzędzie pocztowym bądź też w placówce bankowej, należy przesłać potwierdzenie przelewu w formie pliku PDF na adres: kontakt@kierownik.edu.pl. Aktywacja kursu nastąpi w ciągu kilku minut od wysłania maila z potwierdzeniem transakcji. Korzystanie z systemu jest możliwie uproszczone, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Cała procedura nie powinna zająć dłużej niż 5-10 minut.

 

Dane do przelewu (nie dotyczy płatności przez system Przelewy24):

Centrum Doskonalenia Zawodowego
Aleje Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa

Nr konta bankowego (Santander): 20 1090 2457 0000 0001 5256 4148

W przypadku bezpośredniej płatności na konto prosimy o wpisanie w tytule przelewu swojego adresu mailowego oraz o wysłanie potwierdzenia przelewu w formie pliku PDF adres kontakt@kierownik.edu.pl.

Ostateczne ceny kursów to:

  • Wychowawca Wypoczynku: 399 zł
  • Kierownik Wypoczynku: 399 zł
  • Kierownik Wycieczek: 239 zł

System Przelewy24 zapewnia wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Forma płatności, jaką dają Przelewy24, że nikt poza Tobą nie będzie znał numeru Twojego konta bankowego lub numeru Twojej karty kredytowej. Zalecamy tę metodę płatności z uwagi na szybkość realizacji i automatyczną integrację rozliczania transakcji z naszym systemem kierownik.edu.pl.

Zalety kursu On-Line

zalety
Oszczędzasz czas i pieniądze...

Dodatkowo zapewniamy

zalety
Zaświadczenie w cenie kursu...

Przebieg kursu

zalety
Egzaminator przyjedzie do Ciebie!

Wymagania

zalety
Ukończone 18 lat i szkoła średnia...